Size Nasil Ulaşabilirim?

Bize WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz. Numaramız 534 667 8590 . Bütün yazışmalarınız cevaplanacaktır.

Crest 3D Whitestrips kullanmanın faydaları nelerdir?
Her Crest 3D Crestwhitestrips diş beyazlatma ürünü dişleri üzerinde bütünleşmiş lekeleri ve sararmaları garantili bir şekilde beyazlatma imkanı sağlar.

Crest 3 D Whitestrips diş için zararlı veya dişiniz yapısına zarar verir mi ?
Hayır,Bu ürünler tamamen güvenli şekilde formule edilmiş ve direk şekilde kullanıma uygundur. İçerisinde bazı beyazlatıcı etken maddeleri içererek dişlerinizi Profesyonel Diş hekimlerinin yaptığı tedavilerin aynısını size evde kullanma imkanı sunar.

Crest 3D Whitestrips Diş beyazlatıcı bantlar ne zaman etkisini gösterir ?
Farkedilebilir sonuçlar kişiye göre değişir, hızlı sonuç almak için Crest whitestrips Professionalserisi diş beyazlatıcı bantlar 3-4. banttan itibaren sonuç gösterir.

Beyazlama etkisi ne kadar sürecek?
Beyazlatma etkisinin uzun sürmesi bir çok faktöre göre deşiklik gösterir,ne kadar sıklıkla kahve,çay,cola, kırmızı şarap ve sigara içtiğinize göre değişiklik gösterir. Crest Professional efffects Luxe 2 yıla kadar beyazlayan dişinizin beyazlığını kesin olarak korur.

Crest 3D Whitestrips ne kadar süre kullanmalı ve dişimizde kalmalıdır?
1 Kutu Crest 3D Professional Effects Luxe içerisinde 20 Adet Bant (20 Alt*20 Üst) bulunmaktadır.Bu bantlar her gün 30 dakika kullanılarak 20 gün boyunca kullanılır ve mükemmel beyazlık sağlanır.

Whitestrips Gerçekten İşe Yarıyor mu?
Tek kelimeyle, evet! Crest 3D White Whitestrips ile daha beyaz dişlere sahip olacaksınız. Amerikada diş beyazlatmada tek ürün olarak bilinir.

Crest 3D White Whitestrips, dişlerinize göre şekil almak üzere tasarlanması ve beyazlatıcı jelin diş yüzeyinin altındaki leke oluşumuna yeteri sürede nüfuz etmesinin sağlanması sebebiyle size daha beyaz dişler sunar. Ayrıca, Crest 3D Whitestrips Glamorous veya Professional Effects Whitestrips kullanırsanız sonuçları görmeye 3 – 4 gün gibi kısa bir sürede başlayabilirsiniz. “Gelişmiş kapatma” günümüz beyazlatıcı bantlarında bulunan teknolojik bir ilerlemedir. Bantlar artık kaymaz bir yapıya sahipler ve uzunlukları artırıldığı için daha fazla dişi beyazlatabiliyorlar. Bu özellikler en güçlü ürünler olan 3D Advanced Glamorous veya 3D Professional Effects Whitestrips’te mevcuttur. Size uygun olan WhiteStrips’i seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Aşağıda arzu ettiğiniz sonuca uygun düşecek mevcut çeşitli beyazlatma bantları ile ilgili basit bir rehber sunulmaktadır.

Whitestrips Güvenli mi?
Evet. Crest 3D White Whitestrips’i tarif edilen şekilde kullandığınızda diş hekimlerinin hastalarının dişlerini beyazlatmak için kullandıkları malzemenin aynısını uygulamış olursunuz. Esas olarak, yapılan yoğun testler Crest 3D White Whitestrips’ın diş minesi açısından tamamen zararsız olduğunu göstermiştir. Sadece bantları tarif edildiği şekilde günde bir kez üst ve alt dişlerinize yerleştirin – yerlerinde sabit kalacak şekilde tasarlanmışlardır. 30 dakika sonra bantları çıkarın, günlük yapacağınız bundan ibaret. Bu kadar basit. Unutmayın, Crest Whitestrips’in diş hekimleri tarafından tavsiye edilen 1 numaralı diş beyazlatma markası olması boşuna değil.
Kargo Süresi ?

Kargonuz 3-4 iş gününden uzun olmayacaktır. Son aşamada Aras Kargo ile ulaştırılacaktır. Kargo takip numaranız 2 iş gününde verilir.

Updating…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.